Search and Hit Enter

Hikayemiz

Muzlu Süt sağlıklı yaşam, fitness, spor giyim, giyilebilir teknoloji ve sürdürülebilirlik üzerine nitelikli yazıların yer aldığı bir içerik sitesi. Site Mayıs 2021’den beri yayında. Bu karakterde içerik barındıran pek çok yabancı web sitesi mevcut. Dilimizde ise sınırlı sayıda kaliteli içerik üretiliyor. Muzlu Süt ile hedeflediğimiz, çok fazla talep gören seçilmiş konularla ilgili güzel içerikleri kendi dilimizde hazırlamak. Bu şekilde daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı amaçlıyoruz. Muzlu Süt’ü kurarken bize motivasyon sağlayan en önemli etken buydu: Kaliteli içeriği yaymak.

Muzlu Süt’ün Kurucuları

Burcu Aydın, İstanbul

Burcu, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nü bitirdi. Mezun olduktan sonra kurumsal bir şirkette işe başladı ve kendi şirketini kurana kadar hep kurumsal şirketlerde çalıştı. Spor giyim sektöründe dünya lideri bir firmada kazandığı deneyimin ardından kendi şirketi Stilefit‘i kurdu. Kadın spor giyimi ve yoga malzemeleri üzerine yoğunlaşan bir alışveriş sitesi olan Stilefit, ülkedeki önemli bir açığı kapatıyor. Çünkü dünyaca ünlü markaların özenle seçilmiş koleksiyonlarını Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturuyor. Sitede ayrıca spor giyim ve sağlıklı yaşam hakkında nitelikli blog yazılarını okuyabilirsiniz.

Ece Yalçın, İzmir

Ece, Ankara Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı mezunu. Mezun olduktan sonra gayrimenkul sektörüne giriş yaptı. Uzun yıllar yabancı uyruklu gayrimenkul müşterilerine çevirmenlik yaptı. 2012’den beri şirketlere bağımsız olarak dijital pazarlama hizmeti sunuyor. 2019’dan beri İngilizce, İtalyanca ve Türkçe makaleler, haber yazıları ve bloglar yazıyor. Stilefit’in içeriklerini hazırlıyor.

Mayıs 2021

Tüm dünyada nitelikli içeriklerin önemi giderek artıyor. Burcu ve Ece’yi iş dünyasında bir araya getiren de bu talep. Zaten 1990’dan beri birbirini tanıyan dostlar ilk kez beraber çalışma fırsatı yakaladığında bu enerjiyi daha geniş bir kitleyle paylaşmak istediler. Muzlu Süt de bu şekilde doğdu.

Muzlu Süt özgün içerikleriyle öne çıkan bir web sitesi. Okuyucuları her geçen gün artıyor ve sizlere nitelikli yazılar hazırlamaya devam ediyor.

Keyifli okumalar dileriz…

Hits: 135